Міні маслобойка для домашнього господарства.

    Життя в сільській місцевості має ряд переваг. Будиночок в селі - це харчування свіжими фруктами, овочами прямо з грядки, парне молоко і домашні молочні продукти такі, як домашня кисле молоко, сир, молочні вершки і, звичайно ж, вершкове масло. Як приємно зїсти шматок свіжоспеченого хліба з домашнім вершковим маслом і випити кухоль парного молока - їжа для гурманів. Корову ще часто називають «годувальницею». Якщо є в будинку корова, то при бажанні зможете собі дозволити всі види молочної продукції, багаті за своїм змістом вітамінами, кальцієм і іншими необхідними для здоровя людини мікроелементами. Але якщо молоко не правильно зберігати, перевозити або просто погано очищати, то не важко і отруїтися, так як молоко саме по собі продукт швидкопсувний. З цього випливає, що надлишки цього продукту потрібно швидко обробляти для отримання з нього інших молочних продуктів. Маючи в наявність достатня кількість молока, господиня трохи нагріває його до 40- 50 градусів і за допомогою сепаратора ділить його на фракції: вершки і знежирене молоко. Процес, дуже простий, а результат того вартий - смачні домашні вершки. Ну, а якщо вершків виявиться досить і зявиться бажання отримати з них вершкове масло, то терміново потрібна міні-маслобойка, за допомогою, якої з вершків буде отримано масло.

Наша компанія пропонує високоефективні олійниці для домашніх господарств і фермерів з невеликою кількістю корів в господарстві. Купуючи олійницю в нашій компанії, Ви гарантовано отримуєте надійний пристрій, яке відповідає всім стандартам якості.

Кількість і якість вершків безпосередньо залежить лише від якості молока, його жирності. Якщо для прогону в сепараторі молоко перегріти більше 50 градусів, то на виході виходить низькоякісні вершки, а в сироватці великий вихід жиру. З таких вершків в міні-маслоробці важко буде збити хороше масло. Міні олійниці дуже зручно використовувати в домашніх умовах. Можна отримувати масло старовинним способом - ручне очищення через марлевий фільтр, після відстою ручне відділення вершків, присутніх на поверхні, і потім вже їх ручна взбівка для отримання масла. Головний мінус цього старого «дідівського» методу - величезна затрата часу, оскільки все це процес тривалий і трудомісткий. Якщо після сепаратора в господарстві мають достатню кількість вершків, т о рекомендуємо придбати масло бойку. Сучасна господиня високо оцінить це придбання, яке допоможе їй заощадити час. А результатами роботи міні олійниці будуть раді всі члени сімї, так як їм всім припаде до смаку домашнє вершкове масло. А що робити зі знежиреним молоком, одержуваних на виході з сепаратора? Ощадлива господиня завжди зможе приготувати з нього домашній сир, бринзу і навіть сир. Маючи таку їжу на сніданок, не захочеться жити в місті, адже такі ласощі там просто відсутні. Ні, в магазинах можна все це придбати, але за своєю якістю, свіжості і наявності консервантів, куплена в магазинах їжа набагато поступається натуральній їжі домашнього сільського господарства.

Де ж можна придбати міні олійницю? Ми готові запропонувати Вам якісні олійниці для домашнього господарства. Міні маслобойка проста в своєму використанні і за нею легко доглядати. Для її експлуатації Вам не доведеться постійно досліджувати інструкцію, так як ви легко запамятаєте все з першого разу.

Міні олійницю можна придбати і фермеру з невеликою кількістю корів. У такому невеликому господарстві використовуючи олійницю, можна буде отримувати масло не тільки для внутрішнього використання, але отримувати достатню кількість масла для продажу. Ви зможете відкрити невеликий бізнес з продажу вершкового масла.