Молочне господарство на дому.

     Кожна людина, що має в своєму господарстві корову, так чи інакше задається питанням про проблему зберігання молока. Настільки обємний продукт, причому постійно поповнюється не може бути спожитий одним сімейством. Проблему вирішує наша компанія, яка пропонує сепаратор для молока, що перетворює просте молоко в більш цінну сметану і вершки.
Сучасний сепаратор дозволяє переробити до вісімдесяти літрів на годину, дозволяючи утримувати невелике фермерське господарство, вдаючись до послуг всього лише одного приладу.
Ми пропонуємо сепаратори з різною виробничою потужністю. Вибір необхідного слід розраховувати від кількості рогатої постачальника і загальної суми надоїв.

     Електричний сепаратор.

Хороший тим, що всю роботу виконує в автоматизованому режимі, звільняючи час для інших потреб. Ми пропонуємо моделі як з пластиковим, так і мають металевий корпус. За сформованій думці прилади з металевим корпусом мають більш тривалий термін експлуатації, проте практика показала, що довговічність роботи кожного представленого виду залежить тільки від правильної експлуатації. До того ж на пластикові моделі пропонується більш низька ціна. Головне при виборі електричного сепаратора це мотор, на який варто звертати увагу в першу чергу. Він повинен бути надійним, стійким до перепадів напруги.

     Ручний сепаратор.

Чи не поступається в продуктивності електричному побратиму вимагає до себе куди більшої уваги, спеціальною ручкою доводиться постійно вертіти чашу, прискорюючи її тим самим виконуючи необхідний процес. Примітно, що до пристроїв ручного типу також більш застосовна пластикова поверхня, а не металева. Правильна експлуатація гарант довгої працездатності обладнання. Металеві моделі до того ж на порядок важче, що може заподіяти незручності при експлуатації.
До важливого параметру для ручної моделі можна віднести розмір чаші для збивання. При оснащенні ємністю в 5.5 літрів доводиться постійно додавати основний інгредієнт, що вельми втомлює. З огляду на таку особливість багато хто схиляється на користь чаші зі збільшеною місткістю до 12 літрів. Відповідно вони важче, випускаються з металу і вартість на порядок вище. Для не великого фермерського господарства цілком достатньо звичайного пристрою. Більші можуть задуматися і про альтернативний варіант.
Бажано раз на пів години при експлуатації електричної моделі дати йому перепочити, на ручний сепаратор сливкоотделитель це не поширюється.

     Установка.

Устаткування зазвичай поставляється нами в підлозі розібраному вигляді. Перед складанням і застосуванням по-перше все ємності слід обробити содовим розчином без застосування жорстких губок, щоб уникнути пошкоджень. Потім слід розібрати барабан, промити деталі водою і просушити. Після необхідно підготувати редуктор, зняти з нього зливну трубку, залити масло. Можна встановити обладнання на стіл, а краще на спеціальну підставку. Редуктор прикручується до основи, сам прилад встановлюють в горизонтальному положенні.

     Вартість.

Який сепаратор купити орієнтуючись на вартість. Ми пропонуємо широкий вибір моделей з різними характеристиками, в різних цінових категоріях. Для вибору оптимального варіанту в господарстві потрібно визначити наступні параметри. Вибрати модель, металеву або пластикову. Вид обладнання ручне чи ні. Обовязково потрібно визначитися з потужністю двигуна і характеристиками. Не забути вибрати необхідну конструкцію.

     Конструкція.

За конструкцією всі моделі сепараторів поділяють на три частини:
- Відкриті.
- Закриті.
- Напівзакриті.
У відкритих молоко має доступ до кисню. При третьому варіанті весь процес проходить в абсолютній герметизації.
Пристрої класифікуються і по виконуваних функцій. Одні моделі виготовляють лише масло, інші займаються нормалізацією молока, доводячи до певного відсотка жирності. В основному це обладнання великих підприємств, купити сепаратор з програмним устаткуванням для будинку навряд чи прийде в голову. Хоча загальна схема роботи у всіх приблизно однакова.

     Виробники.

Сепаратор, молочний в даний час проводиться низкою компаній, що випускають як ручні, так і електричні моделі. Монополії в цій області немає. Ми пропонуємо моделі різних марок, основна різниця в перевазі певного виробника, зовнішнього вигляду, ряду технічних характеристик

     Експлуатація та обслуговування.

У процесі роботи з електричним пристроєм, витримуючи інтервал роботи не більше 40 хвилин при незавершеному процесі переробки, слід розібрати обладнання, прочистити всі деталі і лише після цього закінчити розпочату роботу. Найкраще молоко при переробці за замовчуванням залишається парне, так виключається необхідність подвійного - потрійного прогону рідини, з першого разу, отримуючи необхідний продукт. Підігріваючи холодний продукт для переробки втрачається більша частина корисних властивостей продукту.
Після завершення роботи сепаратор молока розбирають, зливають залишки від переработкі.Інвентарь, використовуваний при роботі промивають з розчином соди, а після споліскують водою і викладають на просушку. Необхідно охороняти обладнання від впливу зовнішніх факторів, таких як корозія. Для цього слід зберігати частини приладу в сухості і чистоті, оберігаючи також від різких змін температури, зокрема прямі сонячні промені негативно впливають на деякі деталі моделей. Тим більше слід виключити сушку поблизу теплового обладнання та приладів. Під час використання пристрою необхідно дотримуватися елементарних технік безпеки.