Статті, новини, огляди доїльних апаратів.

     У житті кожної людини незамінним продуктом є молоко. Молочна промисловість щорічно випускає велику кількість різноманітних молочних продуктів, які радують покупців чудовою якістю. Молоко в промислових умовах переробляється не вручну, а за допомогою сепараторів для молока.

     Дані агрегати проводять очищення молока від твердих включень, а також поділяють залежно від щільності на фракції, тобто відбувається відділення вершків від молока. Сепарація здійснюється за рахунок відцентрової сили, яка виникає в молочному сепараторі. Ефективність процесу поділу молока на фракції: легку і важку залежить від швидкості обертання молочного потоку в резервуарі. Чим вище швидкість, тим ефективніше відбувається поділ.

Детальніше...

     Напевно, не всі знають, що таке сепаратор і взагалі для чого він потрібен? Навіть ті, хто займається господарством і тримає велику рогату худобу, можу з подивом, подивитися на вас, якщо ви поставите питання, що стосується сепаратора і області його застосування. Але ми трохи відійшли від теми.

Детальніше...

     Дуже багатьом з нас спочатку може здатися, що така продукція, як доїльні апарати не дуже важлива. Тим не менш, це не так. доїльна установка - це спеціальний комплект обладнання, яке призначене безпосередньо для доїння. У нього входять такі важливі деталі, як вакуум-насос, вакуум-балон, доїльні апарати, регулятор, а також інше.

Детальніше...

     Кожна людина, що має в своєму господарстві корову, так чи інакше задається питанням про проблему зберігання молока. Настільки обємний продукт, причому постійно поповнюється не може бути спожитий одним сімейством. Проблему вирішує наша компанія, яка пропонує сепаратор для молока, що перетворює просте молоко в більш цінну сметану і вершки.

Детальніше...

    Життя в сільській місцевості має ряд переваг. Будиночок в селі - це харчування свіжими фруктами, овочами прямо з грядки, парне молоко і домашні молочні продукти такі, як домашня кисле молоко, сир, молочні вершки і, звичайно ж, вершкове масло. Як приємно зїсти шматок свіжоспеченого хліба з домашнім вершковим маслом і випити кухоль парного молока - їжа для гурманів. Корову ще часто називають «годувальницею».

Детальніше...