Індивідуальні доїльні апарати.

   Найбільш оптимально закуповувати не у перекупників, а безпосередньо на виробництві. На сьогоднішній день Доярочка представляє кілька видів доїльного обладнання, які допоможуть задовольнити як простих, так і вимогливих людей (господарств).

Доїльний апарат "Буренка-1 Стандарт"
Артикул: 0101

 Надійний доїльний апарат Буренка-1 Стандарт для Вашого господарства. Досить простий і надійний. Низька ціна, наявність запасних частин роблять його лідером серед інших доїльних установок. Основна відмінність доільнго апарату - доїльне відро винесено окремо від вакуумного насоса, це дає можливість розташувати доїльну установку в окремій кімнаті.

Доїльний апарат для корів Буренка-1 Комбі
Артикул: 0102

 Доїльний апарат для доїння корів Буренка-1 Комбі відрізняється високою надійністю і зручністю у використанні. Невелика вартість і доступність запчастин виділяють його серед інших доїльних апаратів. Призначений для доїння однієї корови. Відрізняється від Буренки стандарт типом соскових склянок: Нержавійка з пластиковими оголовник. Винос доїльного відра від вакуумного насоса дозволяє размещяют саму доїльну установку в інших кімнатах.

Доїльний апарат для корів Буренка 1 Євро
Артикул: 0104

 Доїння доїльною установкою Буренка-1 Євро з цільними нержавіючими сосковими склянками, кришкою з алюмінію, попарной системою доїння зі збільшеним колектором на 240м3 робить доїння більш комфортною розподіляючи навантаження на вимя.

Доїльний апарат для корів Буренка-1 Нержавейка
Артикул: 0103

 Одна з різновидів апарату для доїння корів Буренка-1 Нержавейка ідентичний Бурьонці Євро, відмінність у встановленому стандартному колекторі на 140 см2. Аналогічно іншим моделям, відповідно, саму установку можна винести окремо в кімнату. Продуктивність доїння до 8 корів на годину.

Доїльний апарат для корів Берізка-1
Артикул: 0301

 Берізка-1 - доїльний апарат сухого роторного типу призначений для іспользиванія в вашому домашньому господарстві обслуговуючи від 1 до 8 корів на годину. Вся необхідна доїльна апаратура з нержавіючими склянками і прозорими оголовниками входить до комплекту. (Поліпропіленова кришка, колектор стандартний -140 см2.)

Доїльний апарат для корів Буренка-2
Артикул: 0201

 Для доїння двох корів одночасно зупиніть свій вибір на доїльному апараті Буренка-2. Укомплектований двома 20-ти літровими бідонами для молока з алюмінію, стакани та кришки з поліпропілену, а також 140см2 колекторами.

Доїльний апарат для корів Буренка-2 Комбі
Артикул: 0202

 Доїльний апарат для доїння корів Буренка-2 Комбі зручний в експлуатації. Призначений для дойки від однієї до двох корів одночасно. Отлічіяется типом соскових склянок: Нержавійка з пластиковими оголовник. Винос бідонів дозволяє встановлювати доїльну систему в іншій кімнаті.

Доїльний апарат для корів Буренка-2 Нержавейка
Артикул: 0203

 Доїльний апарат Буренка-2 Нержавейка Комплектується вдосконаленим вакуумним насосом для доїння від однієї до двох корів одночасно. Збільшено термін експлуатації, зменшений звуковий рівень шуму, а головне ціна залишилася колишньою.

Доїльний апарат для корів Берізка-2
Артикул: 0401

Доїльний апарат Берізка-2 испоьзуется як на міні фермах так і в домашньому побуті, можливість обслуговувати від 1 до 24 корів на годину. Алюмінієве відро і доїльна апаратура з нержавіючими склянками входить в комплект. 

Доїльний апарат для корів Берізка з бензиновим двигуном
Артикул: 0303

Особливість бензинового апарату для доїння Берізка Мото є можливість використовувати де завгодно (на міні фермі, в гаражі і навіть на поле) обслужити можна від 1 до 12 корів. У комплекті відро алюмінієве, доїльна апаратура з нержавіючими склянками, алюмінієвою кришкою на бідоні і стандартним колектором на 140 см2.

Доїльний апарат для кіз Белка-1
Артикул: 0501

Пропонуємо доїльну установку для кіз і овець Білка-1. Силіконові склянки досить тонкі, їх форма відмінно підходить для вимя кози або вівці. Має продуктивність до 15 кіз на годину. Комплектність стандартна. даже в другой комнате. 

Доїльний апарат для кіз Белка-2
Артикул: 0601

Якісний доїльний апарат Білка-2 для кіз і овець. Добре справляється з доїнням 2-х кіз одночасно (40-50 кіз за годину). Склянки зроблені з прозорого пластика, силіконова сосковая гума, добре підходить для вимя. Тварини швидко звикають.

Наша компанія пропонує вам купити доїльні апарати в Києві (Україні) з доставкою в більшості регіонів України з оплатою при отриманні докладніше дивіться в доставці.

 

Виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування доїльних апаратів (мехдойк, доілок). Сервісне обслуговування. В наявності завжди є всі запасні частини.